| AndreMady a întrebat:

Hei TPU,imi place de un baiat, dar nu stiu despre ce subiect sa ii scriu cand vb prin mesaje.Nu stiu cum sa ii spun subtil ca il plac.Ma ajutati va rog?!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu trebuie sa-i spui ca o va lua razna plus ca isi pierde interesul fata de tine crede-ma, fi mai rece, indiferenta cu el, daca esti scaitoare omul fuge de tine ca i invadezi spatiul social

| T0T a răspuns:

Spune-i direct dar când crezi că e momentul... Vorbiți în continuare despre orice vă vine în cap.