| oblicro1234567 a întrebat:

Hei TPU imi place mult un baiat de 16 ani...
PS eu am 13...
Il plac de vreun an de zile... cand trec pe holurile scolii ne aruncam priviri... Eu vreau sa.i atrag atentia prin gesturi simpatice... sa il fac sa me doreasca...va rog vreau sfaturi multe...

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Sa te doreasca la 13 ani nu crezi ca e cam mult? A dorii inseamna sa il ai pe el cu totul, adica sa faci sex cu el.
Cred ca cel mai mare gest simpatic este "buna, imi placi, vrei sa iesim la un suc?".

| corbulalbrosu a răspuns:

Comporta-te de asemenea maniera incat sa-i atragi cat mai des si mai mult privirile asupra ta. Miscarile corpului tau, sau gesturile si mimica ta il pot informa ca nu iti este indiferenta persoana sa. Incearca sa intri in legatura cu el pe un mijloc de socializate pentru a reusi sa-i transmiti sentimentele si dorintele tale in materie de seductie femenina.

Răspuns utilizator avertizat