| oscarpeterson a întrebat:

Intrebare sincera: Ce fel de fete iubesc baietii? Simple,cochete,slabe,cu forme, machiate..Rog argumentatsi) P.s Dau funda celui mai sincer raspuns )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce fel de ''caracter'' si ''gusturi'' are acel baiat (baietii sunt si ei diferiti -nu au toti aceleasi ''standarde'', gusturi, nu toti apreciaza fetele ''cocotate pe tocuri'' si cu cultura 0 ...etc(daca la asta te referi)
Nu te schimba pentru nimeni in afara de TINE!(Cine te va placea TREBUIE sa te PLACA pentru CEEA CE ESTI!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cele care nu ies din casa sau isi imbiba capul in carti, la biblioteca cu becul aprins pe timp de noapte.

| ElenaSA a răspuns:

Fiecare baiat se simte atras de un anume tip de fata. Fiecare baiat accepta un anume fel de fata, cu anumite calitati si respinge anumite defecte. Trebuie sa cunosti baiatul pentru a sti ce fel de fata si-ar dori.

| blueheart a răspuns:

Cred ca baietii iubesc fetele simple, naturale, sincere. Cred ca totusi depinde de baiat. Gusturile difera de la o persoana la alta. happy