| laptedetara a întrebat:

Intrebare pentru baietii seriosi: Ce vedeti voi interesant la o fata? Funda celui mai sincer raspuns.

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Pai ca o fata sa mi se para interesanta si sa imi atraga atentia trebuie sa fie amuzanta dar si matura sa nu se maimutareasca,sa te priveasca cu caldura si sa asculte si ce au alti de zis nu numai ea sa fie ascultata,cat de cat inteligenta nu trebuie neaparat sa fie un geniu, si frumoasa normal, intelegatoarehappy
Oricum o fata de genul asta se gaseste mai greu asta e realitateasad
A fost un raspuns cat se poate de sincer
Dai funda:X?

2 răspunsuri:
| alexandru1991 a răspuns:

Sincer, scurt si la obiect. Sa ma atraga persoana ei, sa aiba o infatisare placuta, sa fie matura, fara fite si copilarii, sa am cu cine vorbi, sa imi fie alaturi.

Răspuns utilizator avertizat