| eminem100 a întrebat:

Mi-am cumparat un xbox 360 slim pe care inca nu l-am modat si nu am niciun joc cumparat. Intrebarea mea ar fi daca as putea sa-mi downloadez de pe xbox live niste demouri sau macar niste joculete mai mici dar gratis. Multumesc.

1 răspuns:
| Alex99_5691 a răspuns:

Nu cred ca poti... trebuie sa ti-l modezi. si asa este mult mai avantajos daca esti gamer! Dai 80 de lei si iti iei ce joc vrei u pe un stick sau dvd/cd! Asa e foarte simplu si mult mai usor decat sa cumperi jocurile! Si in legatura cu demourile. daca ti-ar merge iti zic eu ca nu ai sa simti aceeasi placere ca atunci cand il ai full! Succes!