| Ioanaa_5834 a întrebat:

Momentan sunt clasa a 8-a si vreau si eu sa imi fac o idee despre ceea ce o sa fac mai departe.
1) spuneti'mi si mie despre liceele in care sunteti :profesori, elevi, etc
2) ce liceu imi propuneti, sa fie de romana, filologie stiind ca am avut in clasa a 5-a media :9.78, in clasa a 6-a :9.56, in a 7-a : 9.88 si mai am anul asta dar o sa trag mai tare ca avem si testele alea nationale si imi e cam frica la matematica.
3)descrie'mi liceul pe care mi l-ai propus love struck

Dau ca de obicei fundoii love struck si folositorrlove struck

mersii.love struck

1 răspuns:
| wastingmytime a răspuns:

Daca ne-ai spune si de unde esti ar fi minunat.nu de alta, dar daca esti din sibiu nu cred ca te intereseaza liceele din constanta, nu? bafta in clasa aVIIIa!