| Ioanaa_5834 a întrebat:

Momentan sunt clasa a 8-a si vreau si eu sa imi fac o idee despre ceea ce o sa fac mai departe. Din bucuresti. love struck

1) spuneti'mi si mie despre liceele in care sunteti :profesori, elevi, etc

2) ce liceu imi propuneti, sa fie de romana, filologie stiind ca am avut in clasa a 5-a media :9.78, in clasa a 6-a :9.56, in a 7-a : 9.88 si mai am anul asta dar o sa trag mai tare ca avem si testele alea nationale si imi e cam frica la matematica.

3)descrie'mi liceul pe care mi l-ai propus love struck

Dau ca de obicei fundoii love struck si folositorr

mersii.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Www.admitere.edu.ro/2010 si intri pe bucuresti si te uiti la mediile din licee. le ai pe sectoare
bafta! :*

1 răspuns:
| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Ceva practic din care sa te alegi cu o meserie. eu am facut un colegiu de 3 ani si consider ca a fost o pierdere de timp si de bani. oriunde m-am angajat am lucrat pentru altii, prost platita, umilita si inlocuita cu forta adica obligata sa plec. cand ai 17, 18 ani sa nu uiti sa mi scrii sa vad ce ai ales sa faci ca sa traiesti. o sa te ajut dupa liceu (sau anul asta daca vrei) ca sa castigi fara ca sa-si bata careva joc de tine.
cu drag. afrodita