| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU
Nu stiu ce sa fac... O prietena de-a mea vrea sa vorbeasca cu un baiat care ma placea vara trecuta, i-a luat fb si id-ul. si eu l-am placut dar acum nu sunt sigura de sentimentele mele. si daca ea va vorbi cu el despre mine poate crede ca eu am pus-o. voi ce ziceti?
Nu stiu daca vreau o relatie.

funda

1 răspuns:
| iflirius a răspuns:

Noooh go on eu nu cred asta..atata timp cat ''se plac'' normal ar fi sa vorbeasca despre ei nu despre tine.:d Dar scuze ca te intreb: tu il mai placi?hee hee