| pisicaalbaFulgutasiBogdan a întrebat:

Hei TPU nu te-am mai solicitat de mult timp si acum am nevoie de tine. Vreau sa impresionez o fata de care imi place din clasa I si sunt in clasa VI-a si cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

hee hee
Ofera-i ciocolata, dar ceva bun, gen Milka, fa-i un CD cu muzica de care ii place si pe care n-o are, inca. Invit-o la plimbare si dupa un timp, ia-o de mana (asta inseamna grija/protectie, sentimente izvorate din iubire)hee hee
Trebuia sa stii ce sa faci.

| pisicaalbaFulgutasiBogdan explică (pentru Mădă0611):

Am facut asta si nu a mers crying scuze!

| Mădă0611 a răspuns (pentru pisicaalbaFulgutasiBogdan):

Poate pentru ca e prea mica, 7-8 ani... Oricum, nu trebuie s-o impresionezi, dar na, ti-am raspuns la intrebare, nu stiu de ce voi tot vreti asta. Impresionatul nu e cucerit. Trebuie sa te imprietenesti cu ea, sa petreceti timp impreuna si apoi iubirea vine tongue
Da-i timp si dă-ţi si tie.

| pisicaalbaFulgutasiBogdan explică (pentru Mădă0611):

Pai suntem de aceiasi varsta si daca iti place de cineva si nu te poti gandi decat la ea esti intr-adevar indragostit intelegi?