| Nayuky a întrebat:

Hei TPU pentru cine e din Timisoara as vrea sa creez un fel de trupa..doar ca fara instrumente un duo sau un trio.Am 15 ani,doreste cineva? E o chestie serioasa, nu vreau sa fie persoane care nu se implica.In special mi-ar placea j-popul.As vrea o trupa care sa fie formata din fani anime doarece doresc lansarea trpei si in Japonia.
Cine doreste sa imi spuna va rog.
Va multumesc pentru ca ati citit intrebarea mea^.^^.^

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Treaba cu trupa e buna insa mai așteaptă putin sa devii major(a). Gandeste-te bine ce inseamna o trupa, apoi Japonia nu-i România, deci trebuie să fii bine informat(a)! Daca chiar vrei poti crea o pagina pe net și acolo sa se aboneze cine adora acest lucru! Numai bine!