| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU
sunt baiat am 1, 76 66 kg am un pic de burtica cam in cat timp as putea sa scap de ea
adica masa musculara am dar e acoperita cu un strat mic de grasime
in cat timp voi scapa de el
merg la sala 6/7 zile vreo 1 juma
si sfaturi pentru a pune masa musculara
funda

Răspuns Câştigător
| malina1 a răspuns:

Eu zic ca daca te apuci serios de exercitii fizice la sala ai putea slabi in aprox 1 luna daca ai doar un pic de burtica.dar sa nu faci prostia de a merge la sala si cand ajungi acasa sa mananci numai grasimi pentru ca toate eforturile tale ar fi in zadar.deci nu e suficient doar exercitiile trebuie sa ti si un regim alimentar echilibrat. sper ca te-am ajutat. FUNDA?

1 răspuns:
| aannddrreeaa a răspuns:

Buna! Scuza-ma ca postez acest lucru aici, dar nu pot trimite mesaje. Daca iti place Pretty Little Liars, te invit pe blogul meu sa discutam despre el si sa iti spui parerea!
http://welcomechezmireille.blogspot.ro/2012/08/pretty-little-liarsep-8.html