| anonim_4396 a întrebat:

Am un pic de butica. merg la sala de 3 zile, am lucrat mult abdomenul si mi am intarit mult masa musculara la abdomen, o simt..., dar tot mai am un pic de burtica. + ca alerg mult pe banda.
Ce sa fac sa scap de stratul acesta enervant de grasime de pe abdomen? ( sunt baiat)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| DLeonard a răspuns:

Ai incercat sa ti regim?

| DarkStarGW a răspuns:

Si eu merg la sala iar la inceput am avut aceeasi problema dar cu timpul a inceput sa imi placa si cu ajutorul unui instructor mi-am facu un program pentru toate grupele musculare, iar abdomenul il bag la sfarsitul programului mereu si se cunoaste ca am slabit... de asemenea alerg si nu mai manac asa mult ca inainte cel mai bine pentru abdomen sunt abdomenelehappy la inclinat dar ca sa simti ca lucreaza abdomenul trebuie ca a doua zi sa ai febra musculara insa dupa un timp febra nu o sa mai apara si o sa poti face abdomene mai usor... si ca sa faci iarasi febra va trebui sa faci abdomene tinand o greutate in brate big grin Fundita?

| RazerAbyssus a răspuns:

In 3 zile ti-ai intarit mult masa musculara, interesant laughing

| anonim_4396 explică (pentru RazerAbyssus):

Dap.
sunt a 11-a, si am facut sport dintr a 3-a pana intr a 8-a. La liceu m am oprit putin si de aceea m am cam ingrasat., dar eu am muschi si de aceea mi am marit mult masa muscularatongue

| Patricia07 a răspuns:

Abdomene!

| VendeTTa666b a răspuns:

Iti mai trebuie muschi. Mai lucreaza 1 luna. Funda?