| marius_8727 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a la un Colegiu National, iar pe semestrul II vreau sa ma mut la o alta clasa, dar pentru asta trebuie sa vorbesc cu directorul. Eu ma mut deoarece nu m-am integrat bine si unii colegi ma i-au peste picior. Cum ar trebui sa-i spun asta directorului?

1 răspuns:
| madalinutza28 a răspuns:

Pai spune-i simplu si usor : dn-ul director va rog daca puteti ceva.as vrea sa ma mut la o alta clasa pentru ca nu m-am integrat bine cu unii colegi si nu mai pot sa raman in clasa aceea va rog daca puteti sa ma mutati la o alta clasa...