| XminyoongiXx a întrebat:

Trebuie sa fac un desen despre traditiile de Sfantul Nicolae, si nu stiu ce sa fac. Poate, stiti voi ceva interesant dar sa nu fie despre ghetute, si cum ar trebuie sa incadrez personajele in foaie etc... Multumesc anticipat! Dau funda... big grin

Răspuns Câştigător
| ViatacuLouie a răspuns:

Ce face toata lumea de Mos Nicolae? Manaca portocale. Fa o familie care desface portocale happy

| XminyoongiXx explică (pentru ViatacuLouie):

Pare interesant! Voi incerca... Mersi! big grin

| ViatacuLouie a răspuns (pentru XminyoongiXx):

Cu placere, oricum, nostima intrebare.

| XminyoongiXx explică (pentru ViatacuLouie):

Asta este tema pentru concurs, si profa' a zis sa fie ceva mai interesant. Sa nu mai fie acel ritm monoton cu ghetutele laughing