| ByBeeaBy a întrebat:

Uite imi place de un baiat mai mare ca mine cu un an el e pe clasa A 10 a eu pe A 9 a si el stie ca il place dar nu stiu daca ii place de mine! CE sa fac ca sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Adelina004 a răspuns:

Hey buna.Incearca sa fii mai indiferenta, sa nu te comporti stii tu ca o nebuna in fata lui, incearca sa dai de el in fiecare zi (sa para o coincidenta ca v-ati intalnit), iar cand ai ocazia treci prin fata lui si zambeste-i.Asa mi se intampla si mie, numai ca eu sunt a 9a, el a 10a si el e in limba dupa mine. laughing. Oricum sper ca ti-am fost de folos :*:* te pup si ai grija. Fundita?batting eyelashes

| ByBeeaBy explică (pentru Adelina004):

Mersi o sa incerc raspunsul tau :* :*

| Adelina004 a răspuns (pentru ByBeeaBy):

Cu placere, si iti multumesc mult si eu! happy :*