| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt in clasa a 4 a si la un baiat din cls ii place de mine dar nu stiu daca el stie ca stiu, dar mie nu imi place de el ca imi place de alt baiat din clasa!
Ce sa fac?
Sa mentionez sa stiti ca in clasa noastra au fost multe relatii!

Răspuns Câştigător
| NattyMadda a răspuns:

Pai simplu! Spune-i baiatului de la tine din clasa ca tu nu ai sentimente pentru el, deoarece esti indragostita de alt baiat. Spune-i ca vrei sa ramaneti prieteni daca se poate. te-am pupat:*! funda?batting eyelashes

16 răspunsuri:
| IooMar a răspuns:

Esti in clasa a-4 a mai ai mult timp pentru asta lasa totul asa cum e si daca incerca sa iti dea semne spune'i ca nu il placiwinking

| forever4you a răspuns:

Clasa a 4a aaaa? Mai tu spune-i ca nu vre-i sa ai nici o treaba cu el si ca vre-i sa ramaneti doar prieteni...in plus in clasa a 4a nu ar trebui sa va vedetii de fractii si tabla inmultirii si mai stiu eu ce?!

| forever4you a răspuns:

Clasa a 4arolling on the floorAcum nu ma mir de ce la fiecare categorie intalnesc intrebari prostesti

| Pisicuța a răspuns:

Teh story of my life...numai ca nu sunt in clasa a 4 a

| Bylok a răspuns:

Buna!

eu cred ca ar trebui sa renunti la orice fel de relatie, pentru ca esti totusi in clasa a 4 a si ar trebui sa te gandesti la copilarie, bucura-te cat mai poti! iti spun asta din proprie experienta deoarece am 15 ani si sufar enorm din cauza familiei si a unui baiat...cand o sa fii mai mare o sa vrei sa dai timpul inapoi si sa te bucuri de ceea ce ai avut.

asa ca lasa dragostea pe mai tarziu.iti spun asta din toata inima

o seara placuta in continuare!

Răspuns utilizator avertizat
| xlmpq a răspuns:

La varsta ta n-ai altceva mai bun de facut? happy

| Alyna36 a răspuns (pentru xlmpq):

Sunt de aceiasi parere cu tinehappy

| rockelle75 a răspuns:

In cls a 4-a? laughing lol, pune mana pe carte, dintr-a cincea sa incepi cu relatiilehee hee

| theorizer a răspuns:

Tine-l ca manta de ploaie thumbs up

| anaaa13 a răspuns:

In clasa a 4a nici nu stiam ce-i aia relatie rolling on the floor) da tu deja esti experta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as zice sa ii spuiadevarul fara sa-l ranesti ca sa nu iti fie nici tie rau nici lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu iti propun sa te combini cu amandoi, vezi care e mai bun

| red15girl a răspuns:

trebiue sa il iei dupa tine intr-un loc sigur in care sa fiti doar voi si sa il intrebi. va fi mult mai usor daca el iti spune caii place de tine sa nu ziceti la nimeni.nici celor mai buni prieteni.se va intempla cv ce nu e prea bine.mi s-a intamplat si mie big grin
pup

| Robertina34 a răspuns:

Cand esti asa de tanara nu e timpul pentru asa ceva in plus esti copil nu sti ce te asteapta oricum mai bine ramai singura decat cu baiatul ala ce il placi. Spune-i ca nu e timpul potrivit in A-4 A.

| Ionel19 a răspuns:

Ii spui ca ai defecte mari si nu te mai iubeste