| Loli123 a întrebat:

Heii TPU! Cum vi se pare acest ghiozdan : http://www.dol.ro/......69590.html Este ok pentru clasa a VII-a? Mie mi se pare foarte dragut, voi ce spuneti?

3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Normal ca este ok, sincer mie imi place mult, dar nu prea conteaza varsta ta sau parerile noastre. daca tie iti place normal ca e frumos.

| Loli123 explică:

Multumesc, am dat deja comanda. Sper ca va fi bun happy

| LuizaLui_Lui_1995 a răspuns:

Da, mie mi se pare ok pentru clasa a VII-a, acum depinde si de tine cum iti place, am vazut si baieti si fete de clase mai mari care aveau ghiozdane cu floricele, mingi de fotbal, mai de copii.Dar conteaza doar sa iti placa, daca tie iti place, il poti lua.