| Aηdεεε a întrebat:

Hei TPU happy... vreau sa'mi iau un telefon bun pe touch screen happy. dar nu am nici o ideehee hee. ma puteti ajuta? totusi as avea o conditiehee hee... sa ma tina ceva timp bateria. detaliati va rog telefonul.

Răspuns Câştigător
| ZaineaM a răspuns:

E naspa touch screen. se strica repede. eu am un blackbarry curve 890 si ma tine bateria 1 saptamana daca umblu p el

14 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

Stiu big grin

| Aηdεεε explică (pentru ZaineaM):

si. la poze? adica? cati megapixeli are?

| ZaineaM a răspuns:

3.2 + blitz la camera si la video

| Aηdεεε explică (pentru ZaineaM):

Oaa... e perfect laughing

| ZaineaM a răspuns (pentru Aηdεεε):

Mda. Si mie mi se pare perfect happy

| NewLife18 a răspuns:

Pai eu am un HTC wildfire si sunt foarte multumita de el, ma tine bateria 2 zile, camera de 5, blit, touch screen, tot ce vrei.10 milioane nou.

| Aηdεεε explică (pentru NewLife18):

Nu prea ma incanta cand ai spus ca tine bateria 2 zile laughing, dar in rest, telefonul este okhee hee

| NewLife18 a răspuns (pentru Aηdεεε):

Pai are Android si ecran senzitiv, asa sunt toate care au ce are si wildfire-meu!
Bafta la alegerea telefonului

| Aηdεεε explică (pentru NewLife18):

Mersi muult de pareree! love struck

Chiar e o idee. thinking!

Mersii!

| Sandy_9055 a răspuns:

Eu am un Samsung 3300 şi sunt foarte mulţumita de el. Având in vedere că are camera de doar 1.3 mp pozele ies destul de bine happy. Bateria ma ţine in jur de 2-3 zile, uneori chiar şi o saptămană. Melodiile se aud tare, este si foarte rezistent, eu l-am scapat de multe ori şi nu a paţit nimic. Plus+ navigarea pe internet e uşoara si te poţi conecta chiar şi pe YouTube. Poţi asulta muzică, poţi viziona filme (pe youtube). Eu sunt super mulţumită love strucklove struck. Telefonul il poti cumpara online pe orange.ro sau din magazinele Orange. Chiar se meritahappy

| Aηdεεε explică (pentru Sandy_9055):

Chiar arata binehee hee

| Ioana41 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bun este Samsung Corby.

Este cel mai tare happy

Succes Aηdεεε

| Aηdεεε explică (pentru Ioana41):

Si mie imi place Corby happy