| 070Alexa a întrebat:

Heei Heei! Vreau sa imi iau un telefon la care sa tina bateria cat mai mult. Vreau ceva bun, nu ma intereseaza daca are touch screen sau nu. Ceva ceva?

6 răspunsuri:
| Fikki a răspuns:

Telefoanele Nokia sunt cele mai bune când vine vorba de baterie. Crede-mă am avut aproape toate tipurile de telefoane dar Nokia e cel mai tare.

| BMadalin1992 a răspuns:

Nokia 1200. Te tine bateria 4-5 zile, indiferent daca vorbesti la el.

| 070Alexa explică (pentru BMadalin1992):

Asta inseamna ceva bun pentru bunica poate da nici ea n'are din asta

| BMadalin1992 a răspuns (pentru 070Alexa):

laughing))))
buna asta...

| BiiBiia a răspuns:

Buna! Ia-ti un telefon GTS5230 tine foarte mult bateria laa acest tel!