| Hipsterhipster a întrebat:

Vreau să-mi răspundeți la o întrebare....Am un băiat nou în clasă care îl plac și nu știu dacă el simte la fel,în prima săptămână nici că a vorbit cu mine și acum îmi pune mâna pe fund,mă ia de mână,mă ia în brațe,mă trage de păr,îmi ia lucrurile de pe bancă,se pune la mine în brațe, se comportă frumos cu mine și chiar nu știu dacă mă place ținând cont că este tupeist și la toate fetele din clasa mea le pune mâna pe fund dar pe ele nu le ia în brațe.
VĂ ROG RĂSPUNSURI CÂT MAI PRECISE! DAU FUNDĂ♥

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca ii place de tine intr-un mod mai deosebit/aparte deoarece si-a dat seama ca in primul rand tu il placi pe el si din acest motiv profita si indrazneste sa-si permite mai multe cu tine comparativ cu restul colegelor tale. Ar fi indicat sa-i ceri in mod direct si expres explicatiile necesare in privinta sentimentelor sale fata de persoana ta si sa nu-i mai permiti nimic pana cand nu-ti va da raspunsul solicitat. Succes!

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Sigur te place, totusi, faptul ca iti pune mana pe fund si iti ia lucrurile de pe masa nu mi se pare ca se poarta frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nu i-ai rupt mana pana acum?laughing Probabil a vazut ca tu ii permiti mai multe si il placi, posibil sa te placa sau doar sa se distreze.

| Hipsterhipster explică:

Astazi am stat singura in banca si m-a intrebat daca poate sa stea langa mine de 2 ori si am acceptat dar toata ora am simtit ca ma priveste dar imi era prea rusine sa-l privesc...si nici nu am schimbat doua vorbe..si m-am gandit sa-i spun saptamana viitoare ca il plac dar imi este frica sa stiu ca as putea fii respinsa.voi ce credeti ar trebui sa-i spun?