| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat ( colegul meu de banca ) si nu stiu daca lui ii place de mine ,dar mereu la ore ma cicaleste,ma trage de par,imi pune porecle,imi pune mana pe >fund:" si nu stiu ce sa fac? Va rog dati-mi niste sfaturi! Dau funda+vot! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Azumii a răspuns:

Aici deja ii o problema daca iti pune porecle ( sper ca nu jicnitoare x_X). Da incearca sa vorbesti cu el, nu neaparat fata-n fata ( pe mess, fb etc. ) si vezi ce parere are despre tine, sau daca nu vrei asa pune-o pe vreo prietena de-a ta sa vorbeasca cu el si afli vestile. Succes! happybig grin

7 răspunsuri:
| Laura46 a răspuns:

El e la varsta la care hormonii incep sa o ia razna.in primul rand nu ii mai permite sa te atinga, fa-te respectata pentru ca asta nu inseamna ca te place cat il placi tu pe el.el poate doar se joaca si tu o iei altfel.

| Nov a răspuns:

Esti din ct?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ii place. joaca-te si tu. mai lasa-l sa vezi daca face ceva, oricum raspunde-i pozitiv la gesturi.

| Deniisa27 a răspuns:

Pai,poate si el simte ceva pentru tine.Raspunde'i la tot ce'ti face, si vei avea noroclove struck!

| Anonimul1973 a răspuns:

Cati ani ai?

| AndraEatsyourBrain a răspuns (pentru Anonimul1973):

Anonimul1973 el are 14 ani happy

| AndraEatsyourBrain a răspuns (pentru Anonimul1973):

Anonimul1973 : si eu tot 14 am...