| MaxEnergyzed a întrebat:

Hei TPU,
Vreau si eu un nume de pagina pentru Justin Bieber si Selena G.
Ma ajutati?
Daca aveti raspunsuri la misto' nu va mai obositi sa raspundeti.
Cel mai bun nume primeste funda love struck
Scz. categoria happy

Răspuns Câştigător
| strawberrycool14 a răspuns:

Buna! Ce zici de 'Jelena'? Ca tot sunt un cuplu...

7 răspunsuri:
| anonymus07 a răspuns:

Da. Cele mai frumoase fete

| Silyca a răspuns:

Eu as vrea sa ma cobor la nivelul tau, asa cum si tu ai dat un raspuns la misto la intrebarea asa o sa-ti dau si eu.Doar pentru ca astazi nu ma simt bine.
Unu la mana Justin Bieber si Selena Gomez sunt niste ****** artificiali.
Doi la mana asta cu numele de pagina e o idee foarte proasta ca doar le pocesti numele.
Trei la mana tu de ce dai raspunsuri la misto si de la altii astepti sa nu-ti dea tie?

| MaxEnergyzed explică (pentru Silyca):

Eu nu dau raspunsuri la misto' si daca nu va convine de ce mai raspundeti? cum nici pe voi(cei cu comentari de astea naspa) nu va intereseaza da' comentati nici pe mine nu ma intereseaza ce raspundeti de acea am si spus fara raspunsuri la misto'>.<
Dar nu cred ca ati citit partea cu "fara comentarii la misto'"

| Silyca a răspuns (pentru MaxEnergyzed):

Nu dai raspunzuri la misto de ce minti, sti ca nu e frumos? Administratorii sitului TPU nu degeaba au pous atatea categorii ca sa pui tu pe Justin Bieber la dragoste si sex.Si deja ti-am zis ca nu-mi pasa de partea cu "fara mistouri" pentru ca si tu m-ai luat la misto si mi-ai zis sa ma sinucid.Nu mai vrea sa ma cert cu tine asa ca-ti spun pentru ultima data.Baga-ti mintile-n cap.

| MaxEnergyzed explică (pentru Silyca):

Nu inteleg la ce te referi...pt ca nu stiu la ce intrebare am spus asta dar in orice caz scuze daca te-am ranit, cred ca aveam toane.Inca o data scuze.
Am ales categoria aceasta pentru ca este populara.
Sa nu te superi pe mine pentru ca eu nu sunt o persoana rea dar eram suparata... si in plus nu-mi place sa ma cert.Ok?
Sper sa ma ierti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui ii pasa ca te scuzi tu pentru categorie?

| JnY a răspuns:

Ai mai mult de 9 ani?