| Emma1995 a întrebat:

Scuzati categoria dar e foarte folosita! Vreau numai raspunsuri sincere nu sa faceti misto! Are cineva id lui justin bieber? cine nu face misto are funda...va rog vreau id lui dar spuneti-mi daca la-ti vazut in web...

8 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Fii serios/serioasa, cine crezi ca ti-ar putea da id-ul lui justin bieber?!
E clar ca majoritatea raspunsurilor o sa fie la misto.

| SmoKKe19 a răspuns:

Hahahahahaahahaahahahahahahahahahhahahaha am ras cu lacrimi, multumesc, mi-ai facut ziua cu prostia ta nemarginita rolling on the floor

| valeria9764 a răspuns (pentru SmoKKe19):

SA fim seriosi fara astfel de convorbiri

| Mikiiiiiiiii a răspuns:

1. Justin Bieber?!
2. Nimeni de pe aici nu-i stie id-ul.
3. N-o sa-i aflii id-ul lui vreodata. (pentru ca e personal, bla bla -cat de cretin ar fi daca si-ar posta id-ul pe un site de socializare?)

| xvladx1234 a răspuns:

In primul rand ai fi un cretin daca crezi ca cineva ar avea id-ul lu puta ala mica, si in al doilea rand chiar esti un cretin!winking

| DanielXXL a răspuns:

Ma tu iti dai seama ca vorbesti de justin bieber u crezi ca toti vorbesc cu el numai prietenii lui ma

| valeria9764 a răspuns (pentru DanielXXL):

De acord cu tine cu el vorbeste doar prietenii lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Just_in_a_beavor