| OSinguraIntrebare a întrebat:

Hei TpUhappy. E prima data cand pun o intrebare deci daca gresesc cu ceva va rog sa nu ma judecati ^_^. Eu cu prietenul meu (eu am 17 ani si el 18) vrem sa facem dragoste pentru prima data impreuna (si da da amandoi suntem virgini) :3. Desi doresc foarte mult asta, am "frica de durere" din pacate si va rog sa imi dati cateva sfaturi, nu numai despre aceasta parte ci si despre ce ar trebui sa fac eu ca sa ofer multa placere. Si pentru cei care vor zice, am vorbit cu mama despre asta(prietena mea cea mai buna :X) si mi-a explicat despre protectie si toate lucrurile importante de care trebuie sa am grija. Dar as vrea ca oamenii de aici care sunt mai experimentati sa ma "ghideze" putin, ce sa fac ca sa ii ofer mai multa placere si lui nu numai el mie? Multumesc si daca privesc raspunsuri ajutatoare unul va primii funda(daca intereseaza pe cineva).winking

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistita ca ii oferi placere. prima data abia o sa se poata abtine.

folositi prezervativul si un lubrefiant pentru a durea ma putin si relaxare maxima.

1 răspuns:
| Christopher100 a răspuns:

Pai fal sa aiba pofta si el de asta si nu te speria din cauza durutului a 2 oara cand faci sex nu o sa te mai doara Funda?