| SecretLove a întrebat:

Hei. vreau sa'mi iau un aparat foto digital nou si as vrea sa stiu care e cea mai buna marca :d
Dau fundita pentru cel mai complex raspuns!

Răspuns Câştigător
| Mangoo a răspuns:

Buna!

Cea mai buna marca de aparate foto si camere video este Nikon. Poti opta pentru un aparat foto micut, cu pret de la 300 lei sau profesional cu pret de la 1. 000 lei.
Cred ca iti trebuie unul micut fiindca scoate pozele foarte clare, e usor de folosit si il poti duce cu tine oriunde.Alegerea finala este a ta, eu ti-am spus parerea mea.
Sper sa gasesti unul frumos!