| fflloorreennttiinnaa a întrebat:

Hei vreau si eu sa invat Lb Franceza Engleza German si Rusa si Greaca vreau cele mai bune site de unde pot invata.
Daca consider ca sunt buna dau funda la cele mai buneee! astept raspunss!
Va pup!

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Limba greaca fara profesor o inveti in circa 4-5 ani. Cu profesor, o inveti intre 6-9 luni. Profesori gasesti la comunitatea Elena din orasul tau.

Bafta!

| bianca0809 a răspuns:

E un site foarte bun. Pe mine m-a ajutat la inceput sa ma obisnuiesc cu sonoritatea limbii grecesti si cu gramatica si ortografia. Are si audio si video.
http://www.xanthi.ilsp.gr/filog/default.htm

Κaλή επιτυχίa!