| Maryanna2508 a întrebat:

Hei. Ziceti-mi si mie va rog niste jocuri frumoase pentru Android (nu Temple Run sau SubwaySurfers ca le am, altceva nou) si site-uri, ceva de unde pot lua imagini dragute de pus pe telefon pentru display :*

Răspuns Câştigător
| Alexandra1104 a răspuns:

Jocuri:Hay day, Dumb ways to die, Candy Crush, Taxy Drive iar site de unde iti poti lua imagini este We Heart It ti-l recomand cu cea mai mare placere.

1 răspuns:
| Andreeaaadc a răspuns:

My tom, slendrina, pottery lite, hill climb racing, ganja farm...nu mai știu laughing)