| Elena_9796 a întrebat:

Heii.

1. daca fac pe zi 100 de genoflexiuni, seara, pot slabi?

2.sau cum pot scapa de "pulpane", aripioare?

3.si poate cineva sa imi zica unde sunt coapsele?laughing

4.si alte chestii sa slabesc va rog puppy dog eyes

mersi:*

2 răspunsuri:
| aDDa_4644 a răspuns:

Elena intrebarea ta e ff buna,sa stii ca si eu ma confrunt cu acelasi lucru,cu slabitul,si in general fac sport,sincer nu se vede de prima oara dar fa sport incontinuu si se va vedea, genoflexiunile nu te ajuta f mult dar te ajuta pentru fixarea oaselor, incerca niste abdomene pentru burtica si pentru aripioare umpleti niste sticle de 2 l si ridicale cat mai usor ca pe niste haltere,[cat mai usor]! fundabatting eyelashes?

| ziper94 a răspuns:

1. nu iti recomand sa faci 100 de genoflexiuni pentru ca a doua zii o sa ai febra musculara si nu o sa poti continua sa le faci ori in cel mai rau caz nu o sa mai poti merge laughing
2. coapsele sunt bucile sau "curu`" scuze de expresie happy
Adica toata partea aia din spate mai exact.
3 iti recomand sa fugi cam 20-30 de minute pe zi prin parc sau pe unde poti.
sau poti sa faci 5 serii a cate 10 genoflexiuni cu pauza intre ele. adica faci 10 genoflexiuni stai 5 minute iar faci si tot asa de 5 ori happy
in fiecare seara si dimineata
si eu fac aproape la fel happy eu fac abdomene. vreau sa am niste patratele pe vara laughing
Deci cam atat despre slabit.
Si vezi ce mananci, asta e cel mai important.
Legume... ceai foarte mult... stii tu.