| CristynutzaCrissy a întrebat:

Heii! happy. Am fost cu un baiat acum cateva luni, s`o despartit de mine fara motiv, si chiar ma iubea. dar acum ne intelegem foarte bine. si multi imi spun ca inca ma mai place, s`o dat de multe ori la mine, ma cheama pe afara, mi-a spus ca ii dor de mine, imi zambeste mereu, imi pune ":* " sau "love struck" intodeauna. oare e adevarat? ma mai place? dau funda :-x

7 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Ce jmecher tipulaughing e directlaughing deci DA, inca te mai place dupa ce ai spus tu, n-are cum sa nu te mai placa, doar nu-ti trimite degeaba love struck si :*winking
Asa ca du-te la el, si ii zici in fata "auzi? eu inca te mai plac... tu ma mai placi? daca da, hai sa fim iar impreuna" si daca zice da, ii bagi un sarut frantzuz de sa nu-l uite niciodatalaughing
Glumeam, deci doar te duci la el, si ii spui ca tu inca-l mai placi, si daca mai vreti sa fiti impreuna dupa tot ce s-a intamplat. Daca tipu zica da, e ok, daca nu, tot e ok, ca nu e singuru baiat de pe pamantwinking
Normal, doar daca mai vrei tu sa te impaci cu elwinking
Hai Baftawinking

| CristynutzaCrissy explică (pentru MenInShadow):

. ai fost mortal, multumesc mult! poate chiar o sa-i spun, ca il plac iarasi. dar mi-e frica laughing
si ii multumesc si la ( Flynn ) si ( Girls97)

| CristynutzaCrissy explică (pentru MenInShadow):

Pffffff. daca ar fi asa de simplu laughing.
va multumesc tuturor :*!

| girls97 a răspuns:

Bwna da cred ca este adevarat se vede clar din ceea ce ai scris tu succ eu zic sa.ti asculti inima daca vreei sau nu sa te combini cu el... swcc pwpii:X

| yomotherfucker a răspuns:

Da happy e adevarat nu'ti pierde sansa asta fii tare fatoo! traiesteti viata la maxiimm! happy

| flynn a răspuns:

Pai daca ti-a dat el papucii.nu poti stii daca te vei impaca cu el ca nu va face la fel.nu poti sa mai ai incredere in el.doar daca si u tii la el cu adevarat.si daca tot ai scris aici asta inseamna ca iti pasa de el si ai vrea sa te impaci cu el.ca daca nu iti pasa treceai peste repedehappy