| anonim_4396 a întrebat:

Heii am nevoie de ajutor.Este un baiat la mine in scoala care are aceeasi varsta cu mine...El este in cealalta clasa iar eu m-am indragostit de el de anul trecut. Chestia este ca prima data mi s-a parut dragut (mentionez ca pe atunci ma placea), La un momendat m-a luat in brate Si atunci m-am indragostiti de el. Chestia este ca din cauza unei fete ma uraste, ma respinge, si de cate ori vreau sa vorbesc cu el...Ma respinge. Dar am observat ca de cand nu il mai bag in seama si trec pe langa clasa lui se uita dupa mine dar cand ma intorc sa il privesc isi intoarce privirea.Va rog frumos ajutati-ma happy

Răspuns Câştigător
| EmilyEmma13 a răspuns:

E simplu incearca sa-l ignori si sa-l faci gelos crede-ma mereu merge

| RoxiiDinca99 a răspuns (pentru EmilyEmma13):

Mersi pentru raspuns...Pana acum am tot incercat sa il ignor dar nu prea pot pentru ca atunci cand vede ca nu il bag in seama se ratoieste la mine dar am sa incerc sa nu il mai bag in seama mersi mult :*

1 răspuns: