| Ioana_Paula_1999_AJaO a întrebat:

Heii :*, am nevoie de niste citate ca nu stiu ce sa le scriu la colegi in albume.Va rog ajutati-ma! Multumesc

4 răspunsuri:
| AlexandraImiplaceciocolata a răspuns:

Buna! happy " Sînt convins ca nu sînt absolut nimic in univers, dar simt ca singura existenta este a mea " Emil Cioran
" Un prost nu spune lucruri inteligente, dar un om inteligent spune multe prostii" Garabet Ibrăileanu
" Speranta este un vis cu ochii deschisi" Tudor Arghezii
" O zi este o miniatura a Eternitatii" R. W. Emerson
" Frumusetea fara gratie este ca undita fara momeala" R. W. Emerson
" Nu-mi dati sfaturi!
Stiu sa gresesc si singur" Immanuel Kant
" Fericirea este un ideal al imaginatiei si nu al ratiunii" Immanuel Kant