| zSchizophrenic a întrebat:

Heii sad.Am o problema cu sunet-ul.Mi-am instalat un windows,dar cand dau drumul la sistem,nu merge.El e aprins, dar nu se aude nimic.Eu am monitor cu sunet incorporat si am facut sa mearga macar asa.Problema e ca nu stiu ce am facut,la ce am umblat,dar acum nu se mai aude nici din monitor, iar cand dau pe Winamp imi spune:"DirectSound NullSoft v2.6(d)Error Bad DirectSound driver.Please install proper drivers or select another device or select another device confiduration.Error code:88780078".Habar nu am ce drivere imi trebuie, doar ca acum am Realtek-ul si tot nu merge sad.Ce pot sa fac? Funda; 3.

1 răspuns:
| UnOmGanditor a răspuns:

Cauti pe unchiu' Google "Driver audio pentru -modelul de computer-"