| Alucard95 a întrebat:

Va rog am o problema mare.Cand deschid pc-ul si aprind winapul merge sunetul, dar daca il sting si il aprind iar imi da eroarea asta:Bad DirectSound driver.Please install proper drivers or select another device in configuration.Error code:88780078.Va rog ajutati-ma. Dau funda+vot.

Răspuns Câştigător
| Cristinaaaa_8385 a răspuns:

Winamp
Options > Preferences: Plugins > Output: Direct Sound Output: Configure. Din meniul drop-down selectezi placa ta de sunet.
Asta in cazul in care driver-ele sunt instalate.

Daca nu, atunci faci cum ti-a spus antinari.

Click dreapta My Computer > Manage > Device Manager: Sounds and Audio Devices: click dreapta Update Driver...

2 răspunsuri:
| Cristinaaaa_8385 a răspuns:

Merge? trimite-mi mesaj daca da si da si o funda

| Alucard95 explică:

Ms man, nu stiam ce sa mai fac tongue