| newperson4him a întrebat:

Aproximativ cat costa un stick de 2 gb? Si cam cate poze incap pe unul? funda.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Si eu am stick de 2 gb! A costat 20 de lei si incap peste 200 de poze.

Asa este stick`ul de 2 gb!
Sper ca te-am ajutat.

| TheSearcher a răspuns:

Intre 50 si 100 de lei. depinde si de firma care l-a facut. 2GB = 2.000(mai exact 1GB are 1024MB 2GB=2048 ) MB. daca fiecare poze de a ta ar avea 1 MB marime. ai putea ave pe el 2.000 de poze. daca marimea difera de la 500Kb sper 1 MB poti ajunge la 3.000 de poze poate si mai mult. depinde cu ce aparat ai facut poza. de obicei banalul telefon cu camera de 2MP face poze de aproximativ 50-60kb. cu acesta poze pe un stick de 2GB poti ajunge si la 9.000-10.000 de poze. depinde ce aparat folosesti big grin

| Andrewz a răspuns:

Costa cam 20lei-30lei.Si incap aprox 400 de poze

| cupsagabriel a răspuns:

Un stick de 2 gb costa cam 20 de lei aproximativ.incap cam 1000 de poze.acum depinde ce ffel de poze. facute de pe aparat foto sau de pe net.
funda?