| livixd a întrebat:

Heii:* care ma ajuta si pe mine cu o dieta sau ceva de slabit I don't want to see in afara de a face sport sigh :* dau funditse

2 răspunsuri:
| NicolaVlad a răspuns:

Sincer fara sport nu ai ce sa faci...Incearca sa mananci mai putin, sa te hidratezi sa mananci cat mai multe fierturi sa nu mananci dupa ora 18:30 si daca poti 50-100 de abdomene seara.Iti urez slabire grabnica big grin

| anastassia a răspuns:

Eu am folosit dieta balerinahappy si am slabit dar nu trebuie tinuta mult timp pentru ca nu e prea sanatoasa:* succes