| annalaura a întrebat:

Heii! ce parere aveti despre scolile din america >:
V-ar placea sa avem si noi dulapioare, detentie, cantina, echipa de baschet, majorete. etc?

5 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

You've seen too many american movies.

| annalaura explică (pentru Holocaust):

Se poate. dar am si prieteni acolo care spun ca este exact la fel scoala. si pana la urma filmele americane sunt filmate tot in scoli.

| EmmyRock a răspuns:

Sincer as vrea. dar nu se va intampla niciodata. Tara noastra nu va iesi niciodata din mizeria in care e acum.winking

| Claudia_6845 a răspuns:

Da eu le ador mai ales ca eu ogramada de baluri si chestii din astea, as vrea ca si in Romania sa fie

| annalaura explică:

Da. doar ca probabil nu o sa fie niciodata in Romania. sau o sa fie cand o sa terminam noi scoala