| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Este un baiat pe care il plac si se comporta mereu dragut cu mine si cand m-am simtit rau parea ca e asa ingrijorat si a doua zi vorbeam si imediat a schimbat subiectu' si m-a intrebat cum ma simt ..si nu face doar asta... Odata m-a intrebat daca ies afara si i-am zis ca da si m-a intrebat pe unde o sa stau cand ies si i-am zis dar eu am crezut ca a glumit dar cand a venit de la antrenamente a venit in parc si prietena mea mi-a zis ca se uita asa confuz in parc laughing. Si mereu imi zice ca sunt inteligenta, ca stiu tot, ca sunt tare etc. as vrea sa stiu daca ar exista vreo sansa sa ma placa.!

2 răspunsuri:
| CryShiAtat a răspuns:

Din căte ai scris reiese că tipul chiar te place însă este mai timid (rar găseşti un astfel de băiat). Cel mai bine ar fi ca tu să faci primul pas şi să îi spui că eşti interesată de el şi că ţi-ar plăcea să îl cunoşti mai bine. Dacă nu este posibil să îl pierzi; şi ar fi păcat! Succes! :*

| fakeheart1334 a răspuns:

Dupa ce ai scris,cred ca baiatul te place, e ingrijorat pentru tine. Daca si tu il placi, ar trebui sa faci primul pas pentru ca e clar ca e chiar confuz happy si nu stie de unde sa inceapa, fiinda pana la urma la ce foloseste sa fi timida?
Daca te-am ajutat, nu uita de funda.