| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii zic ca il plac? Nu stiu daca el ma place adica a facut cateva gesturi dar chiar nu stiu ce sa zic.
M-a intrebat daca ies afara si m-a intrebat unde o sa stau cand ies si dupa antrenamente a venit in parc
Cand m-a salutat parea asa emotionat si era rosu la fata laughing
Cand m-am simtit rau mereu ma intreba cum ma simt.
Imi zice ca stiu totul (chiar daca nu e asa)
Imi zice ca sunt desteapta
Rade la tot ce zic chiar daca nu e asa amuzant.
Voi ce credeti? Ar fi bine sa ii zic?

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Mai bine asteapta sa se coaca relatia.

| Eastwood a răspuns:

Sincer sa fiu, spune-i, nu e nimic de pierdut, dar cel mai mult probabil este ca si el te place, si, si mai mult probabil si el este emotionat sa spuna asta. Vei vedea, veti rade de chestia asta cand vei afla ca si el avea sa-ti spuna asta big grin. Succes si mult curaj.

| StalkerSoul a răspuns:

Eu cred ca te place mult mai ales ca s-a inrosit in preajma ta

Gaseste un moment iesiti afara. si daca ti-e rusine sa ii zici surprinde-l cu un :* apoi. vezi ce se va intamplalaughing sau ii spui direct "mai. eu te plac mult bla bla. " si apoi il :* pe obraz sau unde vrei tu. si il imbratisezi happy

| Okkultist a răspuns:

O sa pierzi daca in viata nu esti directa.
Nu are ce sa-ti faca, mai ales ca esti fata...
Pur si simplu, iti faci un id de mess, pui o poza mai feminina (o albina, vezi tu), si zici ca ai o prietena asta fiind tu si sa stii ca te place bla bla bla, si ca mi-a zis mie, m-am certat cu ea si de asta iti spun, e secretul ei.
Merge mereu laughing rolling on the floor laughing
Tu a2-a zi te comporti impecabil, ca si cum nu ai sti despre ce este vorba.
Daca se supara (desi nu cred) zici ca nu o cunosti pe respectiva si nu este adevarat.
Dar, 90% din ce ai descris tu sus, se va apropria mai mult...
Asta e!
O zi frumoasa, sper ca v-am-am ajutat, asta in urma informatiilor prezentate de dumneavoasta!

| FionaFlower12 a răspuns:

Da spune-i! Este cel mai bine asa, nu inteleg ce astepti sa te intrebe el este evident ca-i este rusine asa ca intreaba-l tu!

| Pavăl_Andreea_1995 a răspuns:

Evident ii e rusina sa iti zica ca te place, fa ce face el. complimente, ai grija de el, gen intreaba-l cum se simte si fi tu cea curajoasa si intr-un moment bun cand sunteti numai voi zi ca il placi pur si simplu tongue funda?

| byzu a răspuns:

In locul tau l-as intreba"frate ma placi?"...mai bine asa decat sa-i spui tu, adica mi se pare ca te place mult si cred ca ar raspunde pozitiv

| Arion_Cristina_1990 a răspuns:

Am si eu o intrebare: Tu de ce ai postat asta la Famile & Relatii? Chiar cand ma saturasem de intrebarile alea de la Dragoste & Sex si voiam sa ma uit la asta cu relatii si mi-a sarit asta in ochi

A si inca ceva: Eu zic sa nu ii spui tu prima ca poate gesturile alea le facea din simpatie, crede-ma ca si eu am patit-o si pe urma am aflat ca are prietena dar totusi mai degraba ar trebui sa-i zici "Auzi tu ma placi ca din ultima vreme te porti cam..." intelegi tu

Asa ca sa ai o zi minunata