| Ingridd22 a întrebat:

Heii hei! happy Maine o sa-mi iau banda de alergat. Voi ati avut? Daca da, ati slabit? In cat timp? Ce nu ati mai mancat?

Răspuns Câştigător
| hasseki a răspuns:

Da,banda este eficienta, dar trebuie sa lucrezi cu ea, daca vrei sa se vada rezultatele bine cam vreo 2 ore pe zi.Am renuntat sa mai mananc dulciuri.Bafta!

12 răspunsuri:
| MegamortX a răspuns:

Eu n-aș da bani pe banda de alergat. Atâta timp cât există parcuri și trotuare nu ai nevoie de așa ceva.

| Ingridd22 explică (pentru MegamortX):

Si iarna unde alerg?

| MegamortX a răspuns (pentru Ingridd22):

Iarna nu sunt trotuare sau parcuri? confused

| Ingridd22 explică (pentru MegamortX):

Ba da. laughing Doar ca nu prea am timp sa ies in parc sa alerg.

| MegamortX a răspuns (pentru Ingridd22):

Nu ai timp sau ți-e lene? Eu aș zice că aici intervine lenea fiindcă, dacă ai timp să alergi pe bandă, ai timp să alergi și in parc.

| Ingridd22 explică (pentru MegamortX):

Nu imi e lene chiar deloc. doar ca pur si simplu nu am timp sa ies in parc. daca imi iau banda pot sa alerg si seara cand ma uit la o emisiune sau altceva.

| Woodenpints91 a răspuns:

Ce-mi plac mie ăstea care vor să slăbească, dar le este lene să-şi mişte hoitul afară să alrge sau se ducă la sală pentru mişcare serioasă.
Vă doresc celulită şi pulpe de urs.

| Ingridd22 explică (pentru Woodenpints91):

Scumpo, la sala nu am timp sa ma duc. ok? :*. daca nu ai ceva inteligent de zis, TACI! Ce te doare pe tine de ce nu ma duc eu la sala? Sau iarna sa alerg in parc? serios? Te puuup :*

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Ingridd22):

1. sunt băiat
2. dacă-i iarnă ce? Este un frig destul de suportabil, doar nu eşti în Siberia. Dacă mai şi alergi, nu mai simţi deloc frigul. Dar e mai comod să alergi în faţa televizorului, sperând că slăbeşti, şi să gâfâi acelaşi aer din câţiva metri pătraţi.

Îţi meriţi grăsimea.

| Ingridd22 explică (pentru Woodenpints91):

Da ma rog. de parca stiu eu daca esti fata sau baiat. Si nu sunt grasa. Doar ca vreau sa ma mentin.

| LegionarulRoman a răspuns:

Banda mea era trotuarul.Am folosit metoda HIIT si am dat jos toata grasimea existenta :http://antrenorulmeupersonal.ro/articole/2-exemple-de-hiit-si-progresii/.

| Denisadenisuka2001 a răspuns:

Nu am avut, dar cred ca ai slabi destul intr-o saptamana si nu manca mancaruri fast-food. Funda?