| Utza_Alexutza_1998 a întrebat:

Heii
M-am certat cu cea ma buna prietena sad
Ea m-a sunat de 2 ori si telefonul mi-a fost pe silent
si nu i-am raspuns si i-am scris pe facebook ca imi cer scuze si ca am avut de invatat (Cam mult) si i-am zis sa ma ierte siea a zis ahawinking
si vorbete sec cu mine
Oare avea ceva important sa-mi zica?
Oare s-a suparat din alrceva?
Din ce -ar putea supara?
Va rog ajutatti-ma O iubesc enorm de mult si nu vreau sa o pierd
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| blackhawks a răspuns:

Daca este prietena ta cea mai buna, ar trebui sa iesiti la un ceai si sa discuti cu ea mai clar ce o deranjeaza si de ce iti raspunde asa sec. Daca o iubesti, nu o vei lasa fara sa primesti un raspuns!

3 răspunsuri:
| HinataYuno a răspuns:

Daca sunteti prietene veti trece peste asta... cheam-o in oras si discutati, cereti scuze, imbratiseaz-o... nu o lasa pana nu iti spune ce are. Daca nu te iarta si ramane suparata : nu ti-a fost, nu iti e si nu iti va fi niciodata prietena adevarat. Daca iubesti un om, il ierti. Totusi cateodata iertarea e si ceva rau, ii dai a doua sansa sa te injunghie, dar aici nu e cazul tau.

| Alina-Minodora_Popa_2000 a răspuns:

Incearca sa ii arati cat de mult tii la ea, incat sa ii demonstrezi ce iti pare rauwinking