| Anna0111 a întrebat:

Heii..maine ma intalnesc cu prietena mea cea mai buna si iubitul ei. Vrea sa mi-l prezinte. E primul ei iubit (are 15 ani). Chestia e ca nu stiu cum sa ma comport, n-am avut niciodata iubit si nu stiu cum este. Sunt genul de fata care sta cu fetele, cu baietii sunt mai timida. Deci. imi puteti da niste sfaturi gen cum sa ma comport, ce sa zic etc.
Fundita :*

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dar oameni ai mai intalnit pana acum?

| T0T a răspuns:

Natural.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Imbraca-te un pic mai frumos decat de obicei dar nu exagera. Nu mergi la nunta sau ceva de genul deci incearca sa fii cat mai normala.

Poti incearca sa vorbesti despre lucruri banale
"Cum v-ati cunoscut?"
"Iti place sa faci ceva anume?"
Lucruri de genul...
Nu exagera cu intrebarile intrucat nu vrei sa-l disperi.

Incearca sa nu vorbesti despre "nemurirea sufletului (chestii ciudate)" si despre scoala.
Restul tine de tine. Succes!

| Anonimuserr a răspuns:

Să fii tu însuți și să nu bați câmpii să pari imatură.
Să te îmbraci elegant. În mare sunt cam astea.