| Lil2828 a întrebat:

Buna ziua TPU. Am o mica problema happy As vrea sa am mai mult tupeu.Adica nu ca fetele alea care se cred nu stiu ce vedete sau ceva de genul. Pentru mine as vrea doar atat cat trebuie. Se iau toti de mine ca sunt prea timida si nu imi place lucrul asta. As vrea sa iau atitudine,dar nu pot.
Si as vrea sa imi dati doar niste sfaturi. Cum ar trebui sa ma comport sau ce trebuie sa fac.
Multumesc anticipat si cel/cea care ma ajuta, primeste fundita happy

2 răspunsuri:
| Pandispaan a răspuns:

Bunăăă, păi ar trebui să fii puţin mai amibiţioasă... Nu ştiu să îţi explic. Fii mai nebună. (Nu vreau să zic să te apuci de fumat, să te droghezi, să bei) Şi eu eram aşa acum vreo 2-3 ani dar m-am ambiţionat şi am reuşit. Acum nimeni nu îşi mai bate joc de mine, că nu are curaj, vreau să spun că şi-o ia.
Sper că te-am ajutat.

| Lil2828 explică (pentru Pandispaan):

Mai astept raspunsuri pana sa dau fundita happy si iti multumesc :X