| zSchizophrenic a întrebat:

Heii ^^. Mi-am facut un room pe IMVU.Imi puteti spune cum pot pune pose si alte chestii in el? Va rogpuppy dog eyes. Funda!; d[Scuze categoria]x_x.

7 răspunsuri:
| RawGrey a răspuns:

Pose?

| zSchizophrenic explică (pentru RawGrey):

Da poses..Sii mai sunt, spre exemplu:Canapea, scaune etc. Poti sa pui orice.

| LucyTheSavior a răspuns:

Salut. Ştiu că nu mai are rost, dar totuşi...:3
Pentru a cumpara pose trebuie să intrii in shop, dai la posses, le cumperi, te duci inapoi in room şi acolo unde apar outurile, hainele şi celelalte cauţi itemele pentru roomuri, de acolo dai click pe pose şi il aranjezi unde vrei.

| WhatMeanLove a răspuns:

-Cand faci o camera noua pe IMVU iti apare acolo ROOM IMAGE, dai clik si iti apar ca poze ai, si alegi una.

| zSchizophrenic explică (pentru WhatMeanLove):

Poza la room stiu cum sa pun... Dar am nevoie sa stiu cum pun pose in room.

| WhatMeanLove a răspuns (pentru zSchizophrenic):

Pose? Adiza?

| Marius_Stamboala_1994 a răspuns:

Te referi la pozitii sau la poze?