| marylaza13 a întrebat:

Heii, TPU, scuze daca categoria nu este buna.Imi puteti spune si mie pe ce site pot sa desenez fete(ca cea de la poza mea)? plz, am tare mare nevoiee.........Multumesc!

Inca o data, scuze daca categoria nu este buna.:*

Răspuns Câştigător
| 01000001 a răspuns:

Nu este chiar atat de simplu (daca vrei sa desenezi asa).
In primul rand trebuie sa ai o tableta grafica (deoarece este practic imposibil sa desenezi asa cu mouse-ul) si dupa aceea trebuie sa gasesti un program bun de desenat (pe care sa stii sa-l folosesti).
Nu prea ti-as recomanda Paint, pentru ca nu se poate desena foarte bine cu el.

4 răspunsuri:
| paezi a răspuns:

Poti intra pe pizap.ro

| marylaza13 explică:

Oare pe paint? va rog repede! vreau raspunsuri! plz:**

| marylaza13 explică:

Sau sa-mi ziceti un program...

| lululica a răspuns:

Daca vrei sa desenezi intra pe siteul desenatori.ro