| Andreea670 a întrebat:

Nu mi se mai deschide Google Chrome ( cred ca e de la un virus ). Ce pot sa ii fac ca sa se deschida iar? * am instalat antivirus dar tot nu merge* FUNDA :3

Răspuns Câştigător
| Striker14 a răspuns:

Nu e de-ajuns ca ai instalat antivirusul, trebuie si sa scanezi calculatorul, da-i un Full scan si curata virusii.
Sper sa iti rezolvi problema happy

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

PFF caldura asta viruseaza windosul laughing stire noua laughing \
Glumesc
!
Acuma serios poate fi sid e la virusi ca poti lua oricand si cher si daca a avea un anti virus nici ala nu poate sa faca fata virusilor de geaba.
si mai poate si de la ora si datata calculatorului inseca sa le resetezi in caz de nu-s puse coect datele! sa stii ca si astea conteaza mie nu imi merge netul daca nu setez ..ca am uitat la instalare sa-i pun ora si datata corect si eu anti virus nu tin instale leptopul din 3 in 3 lunii atata ma tine laughing fara licenta.

| Axys a răspuns:

Incerca resetarea orei si poate va merge asa sper daca nu da-mi mesaj!

| Madara21 a răspuns:

Ştergel şi descarcăl din nou.