| SammiSchüler a întrebat:

Heii! o mica intrebare am: visine este bun atunci cand iti lacrimeaza ochii de la fum?

Răspuns Câştigător
| GreenBubble a răspuns:

Da, e bun.
Indicatii: Pentru decongestionarea mucoasei si alinarea simptomatica a edemului conjunctival si hiperemiei la pacientii cu iritatii oculare, de exemplu datorita fumului, prafului, vantului, apei clorurate, luminii, cosmeticelor, lentilelor de contact, sau la pacientii cu inflamatii alergice, ca de exemplu febra de fan si hipersensibilitate la polen. Efectele benefice includ ameliorarea senzatiei de: arsura, iritatie, prurit, durere si lacrimare excesiva.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti inteleg intrebarea.

| SammiSchüler explică (pentru anonim_4396):

Am intrebat daca atunci cand imi lacrimeaza ochii de la fum (de tigara mai precis) pot folosi visine

| anonim_4396 a răspuns (pentru SammiSchüler):

Mda, nu stiu sa-ti raspund ca nu fumezhappy
Numai bine!

| prizeFTW a răspuns (pentru SammiSchüler):

Lasa tigara, nu este buna! Crede-ma... :-) Eu nu ma pot lasa, lasa-te cat poti.

| SammiSchüler explică (pentru prizeFTW):

laughing fumez de 3 ani. ma rog cu pauze de 2 luni. maxim 3 :/

| prizeFTW a răspuns:

Da,este bun.