| AndaMrr a întrebat:

Heii.O sa avem banchetul de clasa a 8-a si la noi in scoala o sa se faca concurs Miss & Mister si as dori sa particip.Am auzit ca o sa fie proba de dans si de cultura generala.Nu stiti cumva ce se danseaza sau ce gen de intrebari o sa fie? Adica ma refer la cei care ati facut asa ceva.

Răspuns Câştigător
| melissaandra a răspuns:

Stiu ca o sa dansezi : rock / pop / jazz / populara / muzica usoara funda?

| AndaMrr explică (pentru melissaandra):

Si cum puii mei se danseaza pe rock? laughing

| melissaandra a răspuns (pentru AndaMrr):

Dai mult din cap. In fata si in spate, si ridici degetul aratator si pe cel mic... =))) http://www.youtube.com/user/aellaband?v=jEqOW0IwZwo Funda? Te rog, sunt singura care a venit cu un raspuns folositor.