| Alexandra_Madalina_1990 a întrebat:

Heii! Ofer Fundita! Deci, am o prietena-"bff" cu care m-am certat ieri din motiv ca i-am zis ca eu nu o consider bff ea s-a suparat si a iesit un scandal monstru.Azi la scoala am vorbit foarte putin, daca am schimbat 2 cuvinte.As vrea sa ma impac cu ea, doar ca nu stiu cum, vreau sa ne impacam doar ca sa vorbim la scoala!

6 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Cica ''bff'' si tu nu o consideri bff...si vrei sa te impaci cu ea doar ca sa vorbiti la scoala?happy

| Gunoi a răspuns (pentru Cristinaaa57):

E ca aia suntem prieteni.
Nu te cunosc laughing

| Alexandra_Madalina_1990 explică (pentru Cristinaaa57):

Exact!

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru Alexandra_Madalina_1990):

Adica o folosesti oarecum...

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru Gunoi):

Mda,halal prieteni;-jlaughing

| MariaMary122333 a răspuns:

Buna, Alexandra!
Cred ca o conideri cea mai buna prietena, si acum. De ce i-ai spus ca nu mai e BFF-ul tau? Ai avut un moment in care nu gandeai ce spune-i? Trebuia sa nu reactionazi asa. S-a suparat, normal. Cere-ti iertare.
Daca tu vrei sa nu mai fi-ti cele mai bune prietene atunci, spune-i ca pana acum ati fost, dar..., nu mai vrei, nu mai simti ca ea e persoana potrivita carei sa te destainuiesti cu orice.