| Elena_9796 a întrebat:

Heii.
se poate slabi cu foarte multa apa pe zi, in jur de 2 litri si ceva, si fara sport excesiv? pentru ca eu am baut apa asa de multa de 3 zile, dar m.am ingrasat un kg straight face
vreau sfaturi neaparat, sa stiu daca fac bine sau fac mai rau.
va roog

1 răspuns:
| PustoaicaKamy a răspuns:

Eu iti spun sa nu slabesti ca am auzit ca stresul si lipsa de somn te ingrasa si asa nu te lasa de baut apa si de a manca mancare si asa incearca sa nu te stresezi si sa nu ai lipsa de somn... funtitza?