| Elena_9796 a întrebat:

Heii.

se poate slabi cu foarte multa apa pe zi, in jur de 2 litri si ceva, si fara sport excesiv? pentru ca eu am baut apa asa de multa de 3 zile, dar m.am ingrasat un kg straight face

vreau sfaturi neaparat, sa stiu daca fac bine sau fac mai rau.

va roog

4 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Apa nici nu îngașă dar nici nu slăbește.
O dietă de slăbire constă în primul rând în exerciții fizice.
Încearcă să mănânci mai sănătos și să încerci măcar să faci ceva sport în fiecare zi. happy ( abdomene, genoflexiuni, întinderi, jogging )

Succes! happy

| beatrice2 a răspuns:

Apa nu slabeste decat in combinatie cu mult sport. daca bei multa apa poti chiar sa te ingrasi. incearca sa ai o dieta echilibrata slaba in grasimi si un pic de miscare si vei vedea rezultatele. fundita?:*:*:*

| kissyou_7271 a răspuns:

Da se poate slabi cu multa apa pe zi dardaka tu ai vrea sa slabesti artrebui sa nu mananci dulciuri, sa nu mananci alimente cu grasimi, si foarte multe lichide, dar mancare o mananci cu putina paine sau chiar deloc... sper ca ti-am fost de ajutor

| Abramburica_8389 a răspuns:

Buna Elena, daca vrei sa iei sfatul meu in considerare cu draga inima ti-l dau.Nu este nevoie sa bei apa multa, nici sa faci sport pana cazi jos, mananca multa salata si fructe, mai putin banane cat despre sport mergi la o sala de fitness cate 30 de min pe zi, e mai mult decat suficient, eu cand am ramas insarcinata aveam 54 de kg, am pus 10 kg in plus iar dupa nastere legumele si fructele m`au ajutat sa revin la silueta dinaintea sarcinii nu e nevoie de munca in exces...doar bunavointa happy
sper din suflet sa te ajute ce ti-am zis